KADIN VE DEMOKRASİ DERNEĞİ

KADIN VE DEMOKRASİ DERNEĞİ
Küçük Çamlıca Mh. Kısıklı Cd. No: 112/A
Üsküdar/İstanbul/TÜRKİYE
Tel: +90 (216) 325 03 07
Faks: +90 (216) 325 03 09

KADEM VAKFI Yurt Başvuruları Başladı

KADEM VAKFI, Türkiye genelinde açtığı yurtlarla kız öğrencilere kalacak yer imkanı sağlamaya devam ediyor. Bu yıl 16 ilde toplam 21 yurtla kız öğrencilere ev sahipliği yapacak olan KADEM VAKFI Kız Öğrenci Yurtları için başvurular başladı.

KADEM VAKFI, Türkiye genelinde kurduğu yurtlar aracılığı ile nitelikli, toplumsal farkındalığı yüksek, özgüven sahibi ve daha güçlü genç kadınlar yetiştirmek amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

Geleceğin mimarı genç kızlar için ev rahatlığında bir yuva inşa eden KADEM VAKFI, yurtlarında ihtiyaç duyulabilecek tüm gereksinimleri eksiksiz bir şekilde misafirlerine sunuyor. Yurtlarda; sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, etüt salonu, revir, dinlenme salonu, spor salonu, sıcak su, internet, 24 saat güvenlik, jeneratör, bilgisayar odası, mescit, konferans salonu, kantin, televizyon odası, çamaşırhane, atölye odaları bulunuyor. Bu imkânlardan yararlanmak, güvenli, konforlu ve huzurlu bir ortamda eğitim ve öğretim hayatını geçirmek isteyen genç kızları KADEM VAKFI Kız Öğrenci Yurtlarına bekliyoruz. Başvurular sonrası yapılacak mülakatlar sonrasında yurtlarda kalmaya hak kazanan kişiler açıklanacak.

Öğrenim hayatınızı huzurlu ve güvenli bir ortamda geçirmek için siz de başvurabilirsiniz.

KADEM VAKFI Kız Öğrenci Yurtları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Yurt başvurusu için tıklayın.

2017-08-15T18:32:13+00:00