GENÇ KADEM “BI’ DOLU DÜNYA” SÖYLEŞİLERİNDE
FATMANUR ALTUN KONUK

Genç Kadem “Bi’ Dolu Dünya”ya bir dolu konuk sığdırmaya devam ediyor.  TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı ve KADEM Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Fatmanur Altun Genç Kadem’in düzenlediği online söyleşiye konuk oluyor. Moderatörlüğünü Genç Kadem Sorumlusu Senanur Albayrak’ın yaptığı Genç Kadem’in Twitter hesabından yayınlanacak program, gençlerin yol haritalarını çizmelerinde bir kılavuz olmayı sürdürüyor.

Kadın ve Demokrasi Derneği’nin ağırlıklı olarak üniversiteli gençlerin oluşturduğu Genç Kadem birimi, zaman zaman alanının uzmanı isimlerle söyleşiler gerçekleştiriyor. Covid döneminde bu söyleşiler online ortamda gerçekleştiriliyor. Gençlerin merak ettikleri konuların ve gençliğe ilişkin sorunların konuşulduğu, “Bi’ Dolu Dünya’nın bu haftaki konuğu Dr. Fatmanur Altun. Altun’un sivil toplum bilinci ve gençlik üzerine tecrübelerini paylaşacağı yayını takip için Genç KADEM Twitter Sayfasına bekliyoruz. Hayata, gençliğe ve STK’lara ilişkin keyifli bir söyleşi ve programın artık bir geleneği olmaya aday sürpriz kitap hediyeleri yayın sırasında takipçileri bekliyor olacak.

Senanur Albayrak’ın moderatörlüğünde “Bi’ Dolu Dünya”ya’da bir dolu konuyu konuşmak, konuşulanlardan payına düşeni almak isteyenler 16 Ekim 2020 Cuma saat 20:00’de Genç Kadem twitter hesabından gerçekleşecek yayını kaçırmayın! Ayrıca yayını takip edin, kitap kazanma şansını da siz yakalayın.