Mülteciler için Güçlü Sivil Toplum Projesi Saha Araştırması, Eğitim Kiti ve Gösterge Raporları

Sivil Toplum Destek Programı – II çerçevesinde faaliyet gösteren ve Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM)’in liderliğinde İtalya’dan CEIPES Derneği ortaklığı ile yürütülen “Mülteciler için Güçlü Sivil Toplum Projesi” kapsamında hazırlanan Mülteciler Alanında Çalışan STK’lar Saha Araştırması Raporu, STK Kapasite Geliştirme Eğitim Kiti, STK Kapasite Geliştirme Başarı Göstergesi Raporu ve STK-Kamu İşbirliği Göstergesi Raporu yayınlandı. Raporları okumak için:


Mülteciler Alanında Çalışan STK’lar Saha Araştırması Raporu

Sivil Toplum Destek Programı – II çerçevesinde faaliyet gösteren ve Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM)’in liderliğinde İtalya’dan CEIPES Derneği ortaklığı ile yürütülen “Mülteciler için Güçlü Sivil Toplum Projesi” kapsamında hazırlanan Mülteciler Alanında Çalışan STK’lar Saha Araştırması Raporu yayınlandı. Raporu okumak için: 

RAPORU İNDİRİN


STK Kapasite Geliştirme Eğitim Kiti

Sivil Toplum Destek Programı – II çerçevesinde faaliyet gösteren ve Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM)’in liderliğinde İtalya’dan CEIPES Derneği ortaklığı ile yürütülen “Mülteciler için Güçlü Sivil Toplum Projesi” kapsamında hazırlanan STK Kapasite Geliştirme Eğitim Kiti yayınlandı. Raporu okumak için: 

RAPORU İNDİRİN

STK Kapasite Geliştirme Başarı Göstergesi Raporu

Sivil Toplum Destek Programı – II çerçevesinde faaliyet gösteren ve Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM)’in liderliğinde İtalya’dan CEIPES Derneği ortaklığı ile yürütülen “Mülteciler için Güçlü Sivil Toplum Projesi” kapsamında hazırlanan STK Kapasite Geliştirme Başarı Göstergesi Raporu yayınlandı. Raporu okumak için: 

RAPORU İNDİRİN

STK – Kamu Kurumları İşbirliği Göstergesi Raporu

Sivil Toplum Destek Programı – II çerçevesinde faaliyet gösteren ve Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM)’in liderliğinde İtalya’dan CEIPES Derneği ortaklığı ile yürütülen “Mülteciler için Güçlü Sivil Toplum Projesi” kapsamında hazırlanan  STK – Kamu Kurumları İşbirliği Göstergesi Raporu yayınlandı. Raporu okumak için: 

RAPORU İNDİRİN