5. İNOVASYONDA KADIN PROJESİ’NDE BÜYÜK FİNAL
(CANLI YAYIN)

Bu yıl 5’incisi gerçekleştirilen İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampı’nda büyük gün geldi. 03 Kasım 2020 Salı akşamı 20.30’da, finale kalan kadın girişimciler online gerçekleşecek törende ödüllendirilecek.

Uzun soluklu bir maratonun sonunda finale kalan 5 kadın girişimci;

 • Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk,
 • Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank,
 • KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu,
 • KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar,
 • BAYKAR Teknik Müdürü VE T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar,
 • TOBB ETÜ Rektör Danışmanı Doç. Dr. Göknur Büke,
 • TÜBİTAK MARTEK Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Okur,
 • Bilişim Vadisi Genel Müdürü Ahmet Serdar İbrahimcioğlu’nun katılacağı online törenle ödüllerine kavuşacak.

24 Haber kanalının tecrübeli spikeri Beyza Hakan’ın sunumuyla birçok mecradan online yayınlanacak törenin açılış konuşmalarını;

 • KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu,
 • TOBB ETÜ Rektör Danışmanı Doç. Dr. Göknur Büke,
 • TÜBİTAK MARTEK Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Okur ve Bilişim Vadisi Genel Müdürü Ahmet Serdar İbrahimcioğlu yapacak.

Açılış konuşmalarının ardından Geleceğin Başlangıç Noktası: Türkiye’de Kadın Girişimciler konulu bir panel gerçekleşecek. Pandemi nedeniyle dijital ortamda yapılacak panelde; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, BAYKAR Teknik Müdürü VE T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar birer konuşma yapacak. BigChefs Kurucu Ortak&CEO’su Gamze Cizreli ve Armut.com’un kurucusu Başak Taşpınar Değim ise  panelde başarı hikayelerini paylaşacak.

Panelin akabinde, kadınların girişimcilik yeteneklerinin ve nitelikli istihdam oluşturma potansiyellerinin arttırılması amacıyla KADEM, TÜBİTAK Marmara Teknokent, Bilişim Vadisi ve TOBB ETÜ iş birliğinde düzenlenen İnovasyonda Kadın Projesi’nde başarılı bulunan girişimcilere ödülleri takdim edilecek.

Pandemi nedeniyle bu sene online gerçekleştirilen iki haftalık girişimcilik eğitimleri sonunda finale kalan 5 proje sahibi, online gerçekleşecek panel ve ödül töreniyle teşvik ödüllerinin sahibi olacak. Ödül gecesi 3 Kasım 2020 Salı akşamı saat 20.30’da Kadın ve Demokrasi Derneği’nin Twitter, Youtube, İnstagram hesaplarından, inovasyondakadin.org’un Twitter ve İnstagram hesaplarından aynı anda yayınlanacak.

İnovasyonda Kadın Projesi, kadınların girişimcilik yeteneklerinin artırılması ve nitelikli istihdam oluşturma potansiyeli yüksek teşebbüsleri desteklemek amacıyla düzenlenen bir projedir.  İnovasyonda Kadın Projesine şimdiye kadar 1500’ten fazla kadın girişimci başvurdu. İçlerinden 144 girişimci kadın, kamplara katıldı ve eğitim aldı. Bunların arasında kendi işini kuran, markasını oluşturan hatta uluslararası ödüller alan kadın girişimciler oldu.

CANLI YAYINLARI AŞAĞIDAKİ SAYFALARIMIZDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top