Avrupa Birliği tarafından fonlanacak ve kadınların siyasete katılımını desteklemek adına, Türk-AB Sivil Toplum Kuruluşları arasında işbirliği ve ağ oluşturma mekanizmaları kurmayı amaçlayan bir proje kapsamında yarı zamanlı bir proje koordinatörü ve tam zamanlı bir proje koordinatör yardımcısı istihdam edilecektir.

1-Proje Koordinatörü: 

Görevi: Proje genel yönetimi, ortaklar ve iştirakçilerle iletişim ve koordinasyon, faaliyet planlama ve uygulamanın denetimi, proje raporlama (faaliyetler, idari ve mali raporlar), proje banka hesabının yönetimi.

Çalışma şekli: 12 ay – Yarı zamanlı.

Özellikleri: İngilizceye hakim (rapor yazabilecek, akıcı konuşabilecek seviyede), tercihen Fransızca bilen, en az 2 yıllık AB proje deneyimine sahip (koordinatör veya yardımcısı olarak), idari ve mali raporlama yapabilecek, sorun çözme odaklı çalışabilecek, insiyatif alabilen, idareci vasıfları taşıyan.

2-Proje Koordinatör Yardımcısı:  

Görevi: Raporlama, proje faaliyetlerinin organizasyonu ve takibi, faaliyet ve harcamaların kayıtların tutulması, STK’larla iletişim, web sitesinin güncellenmesi, proje koordinatörüne proje faaliyetlerinde gerekli desteğin verilmesi

Çalışma şekli: 12 ay – Tam zamanlı.

Özellikleri: İngilizceye hakim, tercihen Fransızca bilen, tercihen en az 1 yıllık AB proje deneyimine sahip (proje asistanı veya koordinatör yardımcısı olarak) organizasyon becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, pratik, web sitesi güncelleme deneyimi olan.

Başvuru yeri ve şekli: İlgililerin güncel CV ve niyet mektubu ile info@kadem.org.tr adresine 03.10.2014 saat 17:00’a kadar başvurmaları rica olunur.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top