Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan “Köprü: Kuşaklararası Dayanışma
Fotoğraf Yarışması”

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından düzenlenen “Köprü: Kuşaklararası Dayanışma Fotoğraf Yarışması”, toplumda kuşaklararası iletişimin ve dayanışmanın önemine dikkat çekerek, aile bağlarının güçlendirilmesine dair farkındalık oluşturmayı amaçlıyor.

Katılımcıların, Tek Mercek Yansıtma (SLR) ve Akıllı Telefon Fotoğrafçılığı (ATF) şeklinde iki kategoride fotoğraflarının değerlendirileceği ve çeşitli ödüllerin verileceği yarışmaya katılım şartları ve detaylı bilgiler www.kopruyarisma.ailevecalisma.gov.tr adresinde yer almaktadır.

Sergilenmesi uygun görülen eserler, T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenecek olan Yaşlılık Şûrası’nda sergilenecek.

“Yaşlılık Şûrası” Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayesinde, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 20-22 Şubat 2019 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak. Uluslararası kuruluşların yanı sıra kamu ve özel sektör, akademi, sivil toplum örgütlerinin temsilcilerini bir araya getirerek, yaşlı bireylerin sorunlarını çok taraflı olarak ele almak ve müzakere etmek için ortak bir zemin sunması beklenen Şûra’ya ilişkin ayrıntılı bilgi ve ön kayıt formuna www.yasliliksurasi.gov.tr  adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top