Betül Selin Ekinci
Teknoloji ve İnovasyon Sorumlusu

1996 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üsküdar Lisesi’nden 2014 senesinde mezun oldu. Lisans hayatını İstanbul Şehir Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik bölümü ile tamamladı.

2017 senesi güz döneminde Almanya’da Karlshochschule International University’de Erasmus öğrencisi olarak okudu. Üniversite hayatı süresince merchandising, telekomünikasyon ve reklamcılık sektörlerinde çalışan şirketlerde staj yaptı. Almanya’da yaklaşık 2 ay boyunca bir danışmanlık şirketinin pazarlama ekibinde çalıştı. 2018 yazında TEDxSehirUniversity etkinliğinin tasarım ve organizasyon ekibinde rol aldı. 2018 yılında mezun oldu ve şu anda Turkcell’de Brand Manager olarak çalışmakta.

KADEM’le ilk olarak üniversitesinin kulüpler festivalinde tanışıp, kulüp faaliyetlerinde görev almaya başladı. 2017 senesinde düzenlenen Avrupa Panelinde, İngiltere – Ekonomi başlığının panelistliğini yaptı. Yine aynı sene 2. Uluslararası Gençlik Çalıştayı’nda Ekonomi masasının ve 2018 senesinde 3. Uluslararası Gençlik Çalıştayı’nda Dijital Çağ masasının moderatörlüğünü yaptı. Şu anda KADEM Gençlik’te Teknoloji ve İnovasyon Birimi sorumlusu olarak görev almaktadır. İleri seviyede İngilizce bilmektedir.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top