Dönüşüm ve Tasarım Atölyesi ile Eski Eşyalar Yeniden Değerleniyor
KADEM Eskişehir Temsilciliği, Eğitimci Gökçen Nur Özoktay’ın eşliğinde Dönüşüm ve Tasarım Atölyesi düzenledi. 2 Ekim Pazartesi günü başlayan atölye hafta içi 10.00 – 16.00 arası temsilcilik binasında gerçekleşti. Eski eşyaların yeniden değerlendirildiği Dönüşüm ve Tasarım Atölyesi’nde çevre dostu eserler tasarlandı.
Kadın kursiyerlere yönelik düzenlenen atölye sonunda katılımcılara Halk Eğitim onaylı sertifika verildi.
![KADEM-eskisehir-donusum-ve-tasarim-atolyesi- KADEM-eskisehir-donusum-ve-tasarim-atolyesi](https://kadem.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/KADEM-eskisehir-donusum-ve-tasarim-atolyesi-.jpg)
![KADEM-eskisehir-temsilciligi-](https://kadem.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/KADEM-eskisehir-temsilciligi-.jpg)