Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu,
KADEM Yönetim Kurulu Başkanı
Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu İle Bir Araya Geldi

13 Eylül 2018, İstanbul

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, KADEM Genel Merkezi’nde Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede yerel yönetimlerin yürüttüğü sosyal çalışmalarla ilgili konular konuşuldu. Esenler Belediyesi’nin çevre ile ilgili çalışmalarının da değerlendirildiği görüşmede Esenler Belediyesi’nin hayata geçirdiği projeler hakkında fikir alışverişi yapıldı ve geri dönüşümün önemi üzerinde duruldu.

Ziyarette Esenler Belediyesi’nin divan sahibi dokuz Osmanlı padişahının şiirlerinin senfonik orkestra eşliğinde seslendirildiği “Aheng-i Hümayun” isimli albümünü KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu’na hediye eden Başkan Mehmet Tevfik Göksu, çalışmanın Osmanlı padişahlarının edebi ve kültürel yönlerinin gelecek nesillere aktarılması amacıyla hazırlandığını kaydetti.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu’na yaptığı ziyaret, çekilen fotoğraf ve hediye takdimi ile sona erdi.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top