Kişisel beceriler konusunda farklı düşünceler ve yöntemler arıyorsanız, kendimi nasıl geliştirebilirim diye sorguluyorsanız,  19-24 yaş aralığına sahipseniz, Ankara gibi merkez bir şehirde yaşadığınız halde şehrinizi tam anlamıyla tanıyamayıp, özgeçmişim yeterli değil istihdam konusunda farklı fikirlere ihtiyacım var diyorsanız, bu kentin ve bir projenin size verebileceği kültürel, kişisel ve mesleki beceriler yönünden kazandıracaklarından haberdar olup yararlanmak istiyorsanız “Geleneksel Üretimin Genç Gönüllü Elçileri Projesi” tam size göre.

Bu projede, öz geçmişlerinize yazabileceğiniz atölyeler bulunmaktadır. Kişisel Gelişim Atölyelerinde kendinizi yakından tanıma fırsatı bulabilir, sevgi dilinizi keşfedebilir, iletişim becerilerinizi geliştirebilir ve artık bireysel strateji planınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Ayrıca içerisinde bulunduğumuz teknoloji çağında hemen hemen her alanda karşımıza çıkan, hem eğlenceli hem de anlarımızın ölümsüz kahramanı olan fotoğraflar için alacağınız Temel Fotoğrafçılık Kursu ile birlikte kendiniz için oluşturacağınız daha aydınlık bir geleceğin fotoğrafını da yakalayabilirsiniz.

Geleneksel Üretim Atölyelerimizde Ankara’nın çeşitli ilçelerindeki (Beypazarı, Kızılcahamam, Bala, Ayaş, Çubuk ve Kalecik) halen devamlılığını sürdürmekte olan geleneksel üretimi yerinde deneyimleyip, ara ara oralarda yapılacak olan piknik ve kültürel gezilerimizle beraber yeni edinmiş olduğunuz arkadaşlıklarınızın ve çevrenin tadını çıkarabilir, tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sizler ve geleceğiniz için, bu hayatı başka bir açıdan deneyimleme fırsatı başvuracağınız bu proje ile sizlere sunuluyor. Katılmamak için hiçbir sebep yokken katılmak için çok neden var! Hadi, sizleri aramızda görmek bizi çok mutlu edecek. Başvurularınızı bekliyoruz.

Proje Süresi: Haziran-Ekim (5 Ay)

Projede Yer Alan Etkinlikler

Kişisel Gelişim Atölyeleri
( 4 Adet )

Temel Fotoğrafçılık Kursu
( 4 Haftalık )

Geleneksel Üretim Atölyeleri
( 7 Adet)

Kültürel Faaliyetler Ve Geziler
( 7 Adet)

Projemize Katılmak İster Misiniz?

[contact-form-7 id=”24835″ /]

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top