GENÇ KADEM, 2. Geleneksel Gençlik İftarını gerçekleştirdi.

9 Haziran 2017, İstanbul

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Gençlik Klubü GENÇ KADEM, 2. Geleneksel Gençlik İftarını gerçekleştirdi. GENÇ KADEM üyelerinin ve KADEM Vakfı yurtlarının öğrencilerinin davetli olduğu iftar KADEM Genel Merkezinin bahçesinde gerçekleşti.

Gençlik İftarına KADEM Genel Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Baytaktar katıldı. İftarda gençlere seslenen Aydın, Türkiye’nin başarısının, ilerlemesinin genç neslin kararlılığına ve dönüştürücü gücüne bağlı olduğunu ifade etti.

Aydın: “KADEM, gençlerimizi değerleriyle yeniden buluşturacak, onlara kadim geleneğin engin mirasını keşfettirecek projeleri çok önemsiyor. Bizi kültürümüzle barıştıracak köprüler inşa etmemiz lazım. Zira büyük gelecekler büyük geçmişlerin bilgi ve birikimiyle kurulur.”

İftarda konuşan Sümeyye Erdoğan Bayraktar; medeniyetimizi iyi tanımanın gençlere özgüven ve güç vereceğini söyledi. Bayraktar: Toplumsal fayda için çalışan insanlar, özverili, iyi insanlar sesini daha gür çıkarmalı. Gerek ulusal gerek uluslararası arenada, adaletsiz düzeni düzeltmek için cesur adımlar atmıyorsak bu bizim eksikliğimizdir

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top