Genç KADEM 2021 Kampı

Biraz eğitim, biraz motivasyon, biraz da gönülleri bir etmek… Türkiye’nin 51 ilinden gelen Genç KADEM İl sorumlularımızla Kocaeli/Darıca Hüma Hatun Gençlik Kampı’nda buluştuk.

Genç, gönüllü, dinamik ve sevgi dolu… İşte Genç KADEM. Tam üç gün süren Genç KADEM kampımızda gençlerle bir araya geldik ve temsilciliklerimizdeki gençlik faaliyetlerine ilişkin gelecek döneme yönelik yol haritamızı çizdik.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Saliha Okur Gümrükçüoğlu, KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve KADEM yönetim kurulu üyelerimizin de katıldığı kampımızda; dolu dolu bir hafta sonu geçirdik. Heyecanları, enerjileri, farkındalık dereceleri ve sorumluluk duygularıyla ışıl ışıl bir gençlik ve daha güzel bir gelecek için umutla dolduk.

Yönetim kurulu üyelerimizin motivasyon konuşmaları, eğitimler, seminerler, psiko-sosyal drama çalışması, açık hava sinema etkinliği ve çeşitli sportif aktivitelerle oldukça hareketli geçen kampımız, Genç KADEM sorumlularımızı illerine uğurlamayla son buldu.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top