Gençlik Komisyonu’nun Düzenlediği “Bahçe Sohbetleri”nin İlk Konuğu Dr. Şule Albayrak Oldu

12 Eylül 2018, İstanbul

Gençlik Komisyonu tarafından düzenlenen, KADEM Yönetim Kurulu Üyesi, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Şule Albayrak’ın konuşmacı olduğu; güncel, sosyal ve siyasal konuların ele alındığı “Bahçe Sohbetleri” programı, Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla KADEM Genel Merkez’inde gerçekleştirildi.

KADEM Gençlik Komisyonu’nun, alanında etkin konuklarla gençleri bir araya getirerek interaktif bir şekilde sohbet ortamı oluşturmak amacıyla her ay düzenlenmesi planlanan “Bahçe Sohbetleri” programının ilki düzenlendi. Programın ilk konuğu olan Dr. Şule Albayrak gençlerle bahçe ortamında bir araya gelerek dünyadaki son gelişmeleri değerlendirdi.

İsrail’in Filistin’e yönelik hukuksuz yaptırımları üzerinde duran Albayrak, İsrail’in başkentini Kudüs’e taşıma isteğinin tarihsel ve teolojik süreci hakkında bilgiler verdi. Albayrak konuşmasında; evanjeliklerin dünya siyasetini dizaynı ile bu durumun ülke yönetimlerine etkilerinden de bahsetti.

Dr. Şule Albayrak konuşmasında herkesin bir kahramanı olması gerektiğinden bahsederek kendi kahramanını da Aliya olarak açıkladı.

Program, Dr. Şule Albayrak’ın gençlerle çekildiği aile fotoğrafı ile sona erdi.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top