Kadın ve Demokrasi Derneği, Manisa’nın Alaşehir İlçesinde Irmak Kupal ve ailesinin adalet çağrısını yükseltmek için bugün Alaşehir Adliyesindeydi. 

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde pedofil bir cani tarafından öldürülen 4 yaşındaki Irmak Kupal’ın katil zanlısı Himmet A., ikinci kez hakim karşına çıktı. KADEM, 15 Şubat 2017 Çarşamba günü saat 14.00’da Alaşehir Mahkemesi’nde görülen duruşmaya katıldı.

KADEM İzmir temsilciliği ve üyelerinin de hazır bulunduğu Alaşehir Adliyesinin önünde, KADEM İzmir temsilcisi Avukat Gamze Suznak Kızılırmak dava ile ilgili KADEM’in basın bildirisini okudu:

“Irmak Kupal’ın adalet çağrısını yükseltmek için bugün Alaşehir Adliyesindeyiz…

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde pedofil bir cani tarafından öldürülen 4 yaşındaki Irmak Kupal’ın katil zanlısı Himmet A., bugün hakim karşısına çıkıyor. Hiç büyümeyecek Irmak Kupal’ın ve ailesinin adalet çağrısını yükseltmek için bugün Alaşehir adliyesinde KADEM avukatları ve gönüllüleri olarak davayı takip ediyoruz. 
Savunmasız çocukların acımasız savaşlarda yok edildiği bir dünya düzenine isyan ederken, yanı başımızdaki çocukların sapıklar tarafından maruz bırakıldıkları dehşet ile yüzleşerek kamuoyunu çocuklara yönelik şiddete karşı bir an önce seferber olmaya çağırıyoruz. Bu mücadele hepimizin ortak sorumluluğudur! Bilhassa çocuk hakları alanında çalışan tüm STK’ları davanın takipçisi olmaya davet ediyoruz.
Şiddet ve pedofili mağduru tüm çocuklara adalet için, şuan yargılaması devam eden tüm sapıkların tutuklu yargılanmalarını ve en ağır cezaları almalarını istiyoruz. KADEM olarak “Herkese Karşı Her Türlü Şiddete Son Ver” mottosu ile kamuoyu vicdanında yara açan her davayı takip etmeyi bir sorumluluk biliyor, bu davada da suçlu en ağır cezayı alana kadar davanın takipçisi olacağımızı duyuruyoruz!”
#pedofilisuçtur

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top