KADEM, 40. İstanbul Maratonu’na “Ailece Koşuyoruz” Sloganıyla Katıldı

11 Kasım 2018, İstanbul

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), 11 Kasım 2018 Pazar günü düzenlenen Vodafone 40. İstanbul Maratonu’na sosyal sorumluluk ortağı olarak katıldı. Bu yıl “Sağlık İçin Koş” teması ile gerçekleştirilen maratona KADEM’de “Ailece Koşuyoruz” sloganıyla katıldı.

KADEM’in sosyal sorumluluk ortağı olduğu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor İstanbul tarafından düzenlenen Vodafone 40. İstanbul Maratonu’na 11 Kasım Pazar sabah 09.45’te start verildi. Yoğun bir katılımla Halk Koşusu’nda yerini alan KADEM ekibinde; KADEM Vakfı yurtlarında kalan öğrenciler, komisyon üyeleri ve il temsilcilikleri de yerini aldı.

Geçen yıl da sosyal sorumluluk ortağı olarak maratona katılan KADEM, “Çocuklar İçin Koş” teması ile gerçekleştirilen maratona “Ortak Geçmiş Ortak Gelecek” sloganı ile “Mülteci Kadın ve Çocuklar” temasıyla yer almıştı.

Maraton ve Spor Fuarı

Maraton ve Spor Fuarı 08-10 Kasım tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde üç gün süre ile gerçekleştirildi. KADEM, İstanbul Maraton ve Spor Fuarı’nda “Ailece Koşuyoruz” sloganıyla yer aldı.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top