KADEM 65. FCEM 2017 Dünya Kongresi’nde

22 Kasım 2017, Roma

KADEM Kurucu Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyesi Sezen Güngör 20-22 Kasım 2017 tarihlerinde Roma’da gerçekleştirilen 65. FCEM Roma Kongresi’ne katıldı

Dünya Kadın Girişimciler Kuruluşu FCEM tarafından düzenlenen ve girişimci kadınlar, hükümet yetkilileri, iş dünyasından önemli isimler ve kanaat önderlerinin bir araya geldiği 65. FCEM Roma Kongresi’nde; kadın girişimciliği başta olmak üzere kadının güçlendirilmesine dair konular tartışılarak işbirlikleri geliştirildi. 120 den fazla ülkeden 1000 den fazla temsilcinin katılım sağladığı kongrede, kadınların hayatın her alanında güçlendirilmesine dair fikir paylaşımları yapılırken güçlü bir iletişim ağı kuruldu. Toplumsal cinsiyete dair birçok değerin geliştirilmesinde vizyon sahibi kadın ve erkekleri bir araya getiren kongrede; kadın liderliğinin önemi, açık hükümette kadın liderliği, kadın liderliği ve politika gibi başlıklarda verimli tartışmalar yapıldı.

KADEM Kurucu Başkanı Doç. Dr.  Sare Aydın Yılmaz ve Dış İlişkiler Direktörü Sezen Güngör kongrede Asya, Afrika, Latin Amerika, Rusya, Avrupa ve Amerikalı ülke temsilcileriyle bir araya gelerek fikir alışverişlerinde bulundu. Program, ülke temsilcilerinin milli marşları eşliğinde katılımcıları selamladığı bayrak seremonisiyle sonlandı.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top