KADEM, “BAYRAM KARAVANI” YOLA ÇIKTI!

Bayram demek; yüzlerin güldüğü, uzakların yakın olduğu, birlik ve beraberliğin, dayanışmanın en çok hissedildiği zamanlar demek…

11 ili etkileyen büyük deprem sonrasında “Gün Dayanışma Günü” diyerek ilk günden itibaren tüm imkânlarıyla bölgede görev alan KADEM, Ramazan bayramında da deprem bölgesini unutmadı. Bayramın ilk günü Kahramanmaraş Baykar Konteyner Kent, ikinci günü Hatay Üsküdar Konteyner Kent’te olacak KADEM Bayram Karavanı, depremzedelerle bayramlaşmaya gidiyor.

Çay Saati sponsorluğunda deprem bölgesinde hizmet verecek KADEM Bayram Karavanı, bayramın ilk günü Çarşamba Saat 11.00/17.00 saatleri arasında Maraş, 11 Nisan Perşembe günü Hatay’da çay, kahve ve çikolata ikramıyla depremzedelerin bayram sevincine renk katacak.

KADEM, bölgeye ulaştırdığı ayni yardımların yanı sıra, depremin üçüncü haftasından itibaren Kahramanmaraş ve Hatay’da kurduğu Kadın Destek Merkezleri ile bölgedeki kadın ve çocukların psiko-sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Kadın ve Demokrasi Vakfı KADEM, kurulduğu 8 Mart 2013 tarihinden bu yana kadının onuru ile yaşayabileceği güvenli bir toplum ve adil bir gelecek için 11 yıldır çalışıyor.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top