1 Ekim 2016, İstanbul

KADEM, Galibarda Fikir Sanat işbirliğiyle 3 Ekim 2016 Pazartesi günü “Çanakkale’den 15 Temmuz’a Kadın Kahramanlarımız” adlı bir program düzenliyor.

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), 3 Ekim 2016 Pazartesi akşamı Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde, TRT’deki “Yüzyıllık Mühür” dizisinin yapımcısı Galibarda Fikir Sanat ile ortaklaşa “Çanakkale’den 15 Temmuz’a Kadın Kahramanlarımız” adlı bir etkinlik düzenliyor.

11 Temmuz 2016’da gösterilmeye başlanan “Yüzyıllık Mühür” dizisinin “Kadın Kahramanlar” bölümünün gösteriminin yapılacağı programa, KADEM Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz, KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, TRT Genel Müdürü Şenol Göka ve TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren katılım gösterecek.

KADEM’in 15 Temmuz sürecinde düzenlediği “Tanklardan Güçlü Kadınlar” programlarında ön plana çıkan kadın kahramanların rolünün vurgulanacağı programda, bu destansı süreçte Çanakkale ruhunun yeniden uyanışı ele alınacak.

Saat 19’da kokteyl ve AA’nın fotoğraflarının da yer aldığı bir 15 Temmuz sergisi ile başlayacak etkinlikte, Yüzyıllık Mühür dizisinin video klibi, KADEM’in Tanklardan Güçlü Kadınlar videosu da gösterilecek.

Saat 19’da kokteylle başlayacak etkinlikte, Yüzyıllık Mühür dizisinin video klibi, KADEM’in Tanklardan Güçlü Kadınlar videosu da gösterilecek.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top