KADEM Elazığ Yeni Türkiye ve Gençlik Söyleşisi

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Elazığ Gençlik Kulübü tarafından Medya Söyleşisi “Yeni Türkiye ve Gençlik” Söyleşisi gerçekleştirildi.

KADEM Elazığ Temsilciliği Gençlik Kulübü 27 Mart 2017 tarihinde düzenlediği Medya Söyleşisi “Yeni Türkiye ve Gençlik” söyleşisinde A Haber Kadraj Programı Yapımcısı ve Sunucusu, Gazeteci Zeynep Bayramoğlu’nu ağırladı. Yoğun katılımın olduğu program Fırat Üniversitesi Prof. Dr. Mustafa Temizer Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

KADEM Elazığ İl Temsilcisi Av. Esra Soylu’nun açılış konuşması ile başlayan programda Soylu, “Kendi hedeflerimiz doğrultusunda hadiselerin gidişatını yönlendirmek mecburiyetindeyiz. Aksi takdirde geçmişteki gibi seyirci koltuğuna oturup bizlere çizilecek yeni sınırları izlemek ve kabul etmek durumunda kalacağız” dedi.

A Haber Kadraj Programı Yapımcısı ve Sunucusu Gazeteci Zeynep Bayramoğlu, “Milli ve manevi değerler derken bu toprak üzerinde yaşayan herkesi, bütün değerleri mezhepleri kast etmediğini, güçlü Türkiye bir arada olursak olur, güçlü Türkiye ancak milli değerlerimize sahip çıkarsak olur.” dedi.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top