Kadın ve Demokrasi Derneği olarak, KADEM’İN ulaşılabilirliği artırmak amacıyla Türkiye genelinde temsilcilik ofisi açma çalışmaları, ‘Temsilcilik ve Şubeleşme Komisyonu’yla desteklenmektedir.

KADEM Temsilcilik ve Şubeleşme komisyonu, ilk etapta 7 ilde temsilcilik çalışmalarına başlamış ve illeri ziyaretlerde bulunmuştur. Komisyon, temsilcilik ofisi açılacak illeri belirleyerek, çalışmalarını hızlandırmıştır. Temsilcilik açılacak illerdeki temsilci adayları ile görüşmeler yapılmakta, temsilciler belirlenmektedir. Temsilcilerin belirlenmesinin ardından ofisin açılacağı ilde KADEM’in temsilcilik ofisinin fiziksel yapısı ile ilgili çalışmalar yapılmakta ve açılışlar gerçekleştirilmektedir.

Kadın ve Demokrasi Derneği olarak, 10-11 Kasım 2014 tarihinde düzenlemiş olduğumuz “Uluslararası Savaş’ın Mağdur Ettiği Kadınlar Paneli” öncesinde Gaziantep temsilciliği açılışı Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sayın Hanımefendi Sare Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Kurdele kesimi töreni ve temsilcilik ofisi ziyaretinin ardından aynı günün akşamında Sayın Sare Davutoğlu hanımefendinin katılımıyla açılışa özel akşam yemeği tertip edilmiştir.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top