İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliğinde;   21 Kasım – 26 Aralık 2015 tarihleri arasında Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 21. Kariyer Eğitim Günleri açılış gününde KADEM Gençlik Komisyonu tanıtım stantıyla yerini aldı. 

Gençlerin kendilerini yetkinlikleri ve becerilerini geliştirebilmeleri amacıyla çok farklı branşlarda oldukça geniş bir yelpazede gerçekleştirilen “Kariyer Eğitim Günleri”  ile öğrencilerin kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri, geleceklerine dair hedefler koyabilmelerine, mezuniyet sonrası iş olanakları ve çalışma politikaları, iş yaşamında karşılaşabilecekleri durumlar hakkında bilgi edinmeleri ile daha nitelikli ve donanımlı olarak iş hayatına atılabilmelerine yardımcı olmak amaçlanıyor.

21. Kariyer Günleri açılışında tanıtım stantıyla yerini alan KADEM Gençlik Komisyonu, katılımcı gençlerden yoğun ilgi görerek KADEM faaliyetleri ve gençlik çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top