KADEM Gençlik Komisyonu IV. Uluslararası
Öğrenci Gençlik Çalıştayı’na Başvurular Başladı

25-27 Nisan 2019, İstanbul

Çalıştay Hakkında

18-25 yaş aralığına sahip Türk, yabancı uyruklu ve mülteci gençlerin katılımıyla gerçekleşecek olan çalıştayımızda; dünyanın genelinde olan sorunlara ;  Yoksulluğa Son – Sağlıklı Bireyler – Nitelikli Eğitim – Toplumsal Cinsiyet Adaleti – Temiz Enerji – Ekonomik Büyüme – Yenilikçilik ve Altyapı  – Şehir ve Yaşam Alanları – İklim Eylemi – Barış, Adalet ve Güçlü Kurumlar olmak üzere; 10 başlık altında çözüm önerileri sunulacaktır.

10 başlıkta dünyada “Sürdürülebilirlik”  için; gençliğin bakış açısıyla, tüm insanların barış ve refah içinde, yaşamasına katkı sağlamayı hedeflemektedir. Her katılımcı, çözüm önerilerini hem kendi ülkesi hem dünya bazında olmak üzere; iki eksende açıklama imkânı bulacaktır.

İngilizce bilme zorunluluğu yoktur.

Katılım

Aktif katılımcı olmak isteyen kişiler www.kadem.org.tr de yer alan başvuru formunu 30.03.2019 tarihine kadar doldurmaları gerekmektedir. Ön elemeyi geçmiş olan adaylar internet sitemizde açıklanacaktır.

Ulaşım

Seyahat ve transfer masrafları katılımcılar tarafından karşılanacaktır.

Konaklama

Katılımcıların konaklama ve yemek masrafları program bütçesinden karşılanacaktır. Katılımcılar kişisel taleplerinden kendileri sorumludur. Dernek ve sponsor bu talepleri karşılamayacaktır.

30 Mart 2019 Son Başvuru

5 Nisan 2019 Kesin Katılımcı Listesi

25-26-27 Nisan 2019 Çalıştay

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top