Konu: İzmir’deki kız çocuklarına toplu cinsel istismar davası
Tarih: 28 Haziran 2016

İzmir Adliyesi

KADEM, İZMİR’DEKİ KIZ ÇOCUKLARINA TOPLU CİNSEL İSTİSMARDA BULUNAN SAPIĞIN DURUŞMASINA KATILIYOR

İzmir’in Menderes ilçesinin bir köyünde kız çocuklarına toplu cinsel istismarda bulunan 66 yaşındaki sapık okul müdürünün 28 Haziran Salı günü yapılacak duruşmasına KADEM de katılacaktır. Hakkında 102 yıl hapis istenen sözde eğitimci, 1.5 yıl tutuklu yargılanmasının ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştır.

KADEM olarak, cinsel istismar davasının duruşmasına katılarak, istismar edilip hayatları karartılmış çocukların ve ailelerinin yanında duracağız. Sapığın en ağır cezayı alması, bu cezanın gelecekteki olayların önünü almak için bir emsal olması ve adaletin sağlanması için, KADEM avukatları mağdur çocukların yanında yer alacaktır. Adliyede ve mahkemede hazır bulunarak, çocuklarımıza uzanan kirli ve sapık ellere karşı “Artık Yeter!” diyeceğiz.

KADEM olarak ayrıca 27 Haziran Pazartesi günü Twitter’da gün boyu siz değerli üyelerimizin de desteği ile #SapıklaraEnAğırCeza etiketiyle ertesi gün yapılacak duruşmaya dikkatleri tekrar çekecek ve davanın kamuoyunda daha fazla gündem olması için çalışacağız.

Masum çocukların değil sapıkların utanç içinde yaşayacağı bir dünya için tüm kamuoyunun bu davada teyakkuz halinde olmasını, çocukların ve ailelerinin adalet arayışında yanlarında durmasını rica ediyor, bu sapıkların ellerini çocuklarımızın bedenlerinden çekene kadar herkesi mücadeleye ortak olmaya davet ediyoruz.

 

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top