kademsanat.com yayında!

Sanat, kendini bulma, anlama, anlamlandırma ve ifade etme yolculuğunda farklı farklı formlara bürünür insan zihniyle ve emeğiyle… Sanat aynı zamanda insanın geçmişle, bugünle ve gelecekle kurduğu bağ. Elbette kişi ya da toplumlarda olduğu gibi kurumlar da varlığını anlamlı kılmak, insan zihninde kalıcı olabilmek adına eserler ortaya koymak ve topluma ayna tutmak ister. Bunu yaparken de peyderpey bir hafıza oluşur; kurumsal bir hafıza… KADEM işte tüm bu düşüncelerle çıktığı yolda sanatla, düşünceyle yoğrulmuş ve zenginleşmiş hikayeleri yarınlara taşımayı amaçlıyor. Tüm bu amaçlar doğrultusunda kademsanat.com şimdi yayında.

KADEM olarak sanat ile temas ettiğimiz ve sanatın farklı alanlarında yaptığımız çalışmaları, etkinlikleri ve buluşmaları dijital platformumuz olan KADEM Sanat aracılığıyla ziyaretçileriyle paylaşmayı hedefliyor, bu alanda ortak eserler ortaya koymak adına tüm sanatçı ve sanatseverleri KADEM Sanat’ın bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Sergi, yarışma, söyleşi, atölye, etkinlik vb. sanata pencere açan ve açtığı o pencerelerden yüreklere dokunmayı amaçlayan birçok etkinliğin sanatseverlerle buluşacağı yepyeni platform kademsanat.com, birbirinden güzel projelerle yayın hayatına merhaba diyor.

Güneşin, toprağın, doğanın ve hayatın başka türlü yeşerdiği bir iklimdir sanat. Kimi bir notanın içinde, kimi bir fotoğraf karesinde, kimi şiirde ya da bir sözde yaşar sanatı ve hisseder yeni keşfedilmiş bir duygunun tazeliğini.  Şimdi ise sanatın yeni adresi kademsanat.com…

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top