KADEM Sinema Akademisi Başlıyor

Yönetmenlik, görüntü yönetmenliği, senaryo ve kurgu derslerinden oluşan sinema akademileri Türkiye genelindeki KADEM il temsilciliklerinde gerçekleştirilecek.

Teorik ve pratik eğitimin birlikte verileceği KADEM Sinema Akademileri toplam 8 haftalık periyotlarda haftasonları yapılacak. Katılımın ücretsiz olduğu akademilere öğrenci kabulleri ilgili temsilciliklerde gerçekleştirilecek mülakatlar ile yapılacak.

Derslere katılacak usta isimlerin katılımcılara senaryo, görüntü yönetmenliği, kurgu ve yönetmenlik konularında vereceği eğitimlerin yanı sıra gerçekleştirmek istedikleri projelere yönelik ünlü oyuncu ve yönetmenlerin katılımıyla ustalık sınıfları da gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda öğrenciler tarafından bir de kısa film çekilecek.

KADEM Sinema Akademileri’nin ilki Antalya’da gerçekleştirilecek. Antalya KADEM Sinema Akademisi için başvurular 17 Mart 2017’ye kadar yapılabilecek. 18-19 Mart tarihlerinde mülakatlar gerçekleştirilecek. Eğitimler ise 25-26 Mart haftasında başlayacak. 8 haftalık eğitimin sonunda 14 Mayıs’ta sona erecek.

Antalya KADEM Sinema Akademisine başvurularınızı 0242 247 00 72 numaralı telefondan ve antalya@kadem.org.tr adresinden yapabilirsiniz.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top