‘’KADEM Temsilcilik Hizmet İçi Eğitimi’’

KADEM Temsilcilik Hizmet İçi Eğitim Kampımızı 51 ilden gelen temsilci ve sekreterlerimizin katılımıyla birlikte İstanbul’da gerçekleştirdik. Kamp süresince temsilciliklerimizle yeni dönemde yapılması planlanan eğitim, etkinlik, proje vb. çalışmalar hakkında istişare ettik.

4 gün süren hizmet içi eğitim programımızın ilk günü yönetim kurulu üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirilen istişare toplantısıyla başladı. Program hem temsilcilerimiz hem de sekreterlerimiz için planlanan eğitimlerle devam etti. Temsilci sekreterlerine yönetici asistanlığı eğitimi verilirken hem temsilci hem sekreterler “Kişisel Farkındalık ve Kendini Tanıma” eğitiminde bir araya geldi.

Programın ikinci gününde Bağlarbaşı Nev Mekan’da gerçekleştirilen yemekte Tokat Milletvekili Özlem ZENGİN, temsilcilerimize hitap etti. Akşam yemeği, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın programımıza sürpriz bir şekilde katılması ve akabinde hitaplarının ardından soru-cevap kısmı ile son buldu.

Kampımızın üçüncü gününde hizmet içi eğitim programımız “Demokrasi Adası” ziyaretiyle devam etti. Programımızın son günü ise Ayasofya’da sabah namazı buluşması ile başladı. Devamında saltanat yolu yüründükten sonra Süleymaniye Cami’nin bahçesinde kahvaltı edildi ve ardından 15 Temmuz Hafıza Müzesi ziyaret edildi. Programımız dolu dolu geçen 4 günün ardından temsilcilerimizin illerine uğurlanmasıyla son buldu.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top