KADEM Temsilcilik İstişare Toplantısı
İstanbul’da Gerçekleştirildi

15 Mart 2019, İstanbul

Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen 47 il temsilcisi Başkan Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu, Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve Yönetim Kurulu ile KADEM Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen istişare toplantısında bir araya geldi.

İl Temsilcileri gün boyu süren istişare toplantısının ilk bölümünde KADEM Kurumsal Yapılanma Direktörü Melek Çakıroğlu, Kurumsal İletişim Direktörü Leyla Gök, Eğitim Direktörü Şerife Alcan, Mali ve İdari İşler Direktörü Abidin Şapulu ve Satın Alma ve Tesis Direktörü Fatih Yılmaz ile bir araya gelerek; genel işleyiş, eğitimler, iletişim, mali konular ile plan ve programlar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

“Sosyal sorumluluk çalışmalarının motivasyonu tamamen gönüllülüktür”

İstişare toplantısının öğleden sonra gerçekleştirilen ikinci bölümünde ise KADEM Yönetim Kurulu 47 il temsilcisiyle bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda; KADEM söylemlerinden “Cinsiyet Adaleti” kavramını tartışarak bölgesel sorunlara yönelik geliştirilebilecek projeleri istişare edildi.

Temsilcilik istişare toplantısının açılışında konuşan Başkan Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu, Türkiye’nin dört bir yanından gelen temsilcilerin KADEM’in eşitlik ve adalet misyonunu taşıyan, hedeflediği vizyona ulaşma noktasında aracılık eden çok kıymetli dostlar olduğunu ifade etti.

Gümrükçüoğlu, “Unutmamalıyız ki kimi zaman aile birliğini desteklemek kimi zaman kadınların doğrudan bir sıkıntısına çözüm bulmak adına üstlendiğimiz bütün görevler, bizim için birer emanettir. Bilgi ve sağduyu ile işi ehline emanet etmek her alanda bizi öne geçirecek başka bir sorumluluğumuzdur. Modern zamanlarda sosyal sorumluluk diye anılan, kadim kültürümüzde ise kendini vakfetmek olarak karşılık bulan çalışmaların motivasyonu tamamen gönüllülüktür.”

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top