KADEM ve Sığınmacı Kadınlar Merkezi’nin
Markası Olan “HAYAL”, Cemre Çarşısı’nda Stant Açtı

29-30 Mart 2019, İstanbul

Toplumsal dayanışmayı artırma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği tarafından organize edilen Cemre Çarşısı’nda, KADEM Sığınmacı Kadınlar Merkezi’ndeki kadınların kendi üretimlerinden oluşan HAYAL markası ile açtığı stantlar yoğun bir ilgiyle karşılandı.

Alışveriş, kültür sanat etkinlikleri, sosyal sorumluluk projeleri ve temiz çevre temasına sahip Cemre Çarşısı’nda KADEM’in açtığı standı ziyaret eden Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve Sayın Bilal Erdoğan; Sığınmacı Kadınlar Merkezi’ndeki kadınların üretimlerinden oluşan HAYAL markası ürünlerini incelediler.

KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri de KADEM ve HAYAL markası stantlarını ziyaret ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Cemre Çarşısı’nda iki gün süren etkinlikler boyunca yoğun bir ilgi ile karşılanan KADEM ve Sığınmacı Kadınlar Merkezi markası olan HAYAL’in stantları ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Sığınmacı kadınların el emekleriyle ürettikleri ürünlerle ortaya çıkan marka, kadınların umudu olurken geleceğe daha güvenli bakmalarına da yardımcı oluyor. HAYAL, hayalleri gerçeğe, umudu yarınlara taşıyor.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top