KADEM Yönetim Kurulu, İBB Başkanı Mevlüt Uysal’ı Ziyaret Etti

5 Eylül 2018, İstanbul

KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve Yönetim Kurulu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ı makamında ziyaret etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleştirilen ziyarette, KADEM Yönetim Kurulu ve İBB Başkanı Uysal; kadın, aile ve sosyal çalışmalarla ilgili geliştirilebilecek işbirlikleri hakkında istişarede bulundu. Yaklaşık bir saat süren görüşmede kamu ve STK iş birliklerine dair önemli konular ele alındı. KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu Başkan Uysal’ı dernek çalışmaları hakkında bilgilendirirken, Uysal’da belediyenin yürüttüğü çalışmalar ve yakın gelecekte hayata geçirmeyi planladıkları sosyal çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve Yönetim Kurulu’nun, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’a yaptığı ziyaret çekilen fotoğrafla sona erdi.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top