KADEM Yurtları ‘’Misafir Olduğum Şehir Etkinliği ’’

Türkiye genelinde açtığı yurtlarla kız öğrencilere güvenli ve konforlu kalacak yer imkanı sağlayan KADEM Vakfı, farklı şehirlerden öğrenim için gelen kız öğrencilerin, öğrenim gördükleri süre zarfında kalacakları şehri tanımaları amacıyla ‘Misafir Olduğum Şehir’ etkinliğini düzenliyor.
KADEM Vakfı, öğrenim için geldikleri şehirde yurtlarında kalan kız öğrencilere yönelik; hem şehrin tarihi ve kültürel yerlerini görüp öğrenmeleri hem de bulundukları şehre daha kolay uyum sağlamaları amacıyla, her eğitim döneminin başında ‘Misafir Olduğum Şehir’ etkinlikleri düzenliyor.
KADEM Vakfı Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurtları’nın bulunduğu; İstanbul başta olmak üzere Ankara, Antalya, Alanya, Balıkesir, Denizli, Elazığ, Erzincan, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Kayseri, Konya, Malatya ve Zonguldak illerinde düzenlenen gezi etkinlikleri, rehber eşliğinde öğrencilerin katılımıyla gerçekleştiriyor.
“Misafir Olduğum Şehir” gezi programları sayesinde bulundukları şehrin tarihi ve kültürel yerleri hakkında bilgi sahibi olma şansı yakalayan öğrenciler bu sayede öğrenim hayatları boyunca bulunacakları şehre karşıda aidiyet duygusu kazanmış oluyor.
Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda yapılan gezi programının önümüzdeki dönemlerde de devam etmesi planlanıyor.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top