KADEM, sosyal sorumluluk partneri olarak katıldığı Vodafone 38. İstanbul Maratonu kapsamında düzenlenen İstanbul Maraton ve Spor Fuarı’na katılıyor. 10-12 Kasım 2016 tarihleri arasında Aslı Çakır Alptekin Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşecek fuarda, KADEM, “Tanklardan Güçlü Kadınlar” programının üçüncüsünü düzenleyecek.

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), 10-12 Kasım 2016 tarihlerinde Aslı Çakır Alptekin Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen İstanbul Maraton ve Spor Fuarı’na katılıyor.

13 Kasım 2015 Pazar günü düzenlenecek Vodafone 38. İstanbul Maratonu öncesi düzenlenen fuarın üçüncü gününde (12 Kasım Cumartesi) KADEM, daha önce Kısıklı’da ve Taksim’de düzenlediği “Tanklardan Güçlü Kadınlar” programının üçüncüsünü düzenleyerek, 15 Temmuz gecesinin kahraman kadınlarını fuarın katılımcılarıyla buluşturacak.

Vodafone 38. İstanbul Maratonu, bu 15 Temmuz şehitleri ve gazileri için koşulacak. “Kadın Kahramanlar” temasıyla maratona katılacak KADEM ayrıca, maratonu tanıtmak amacıyla düzenlenen fuarın ikinci gününde (11 Kasım Cuma) “Kadın Yasal Hakları Eğitimi” düzenleyecek.

KADEM’in fuar programı şöyle:
Kadın Yasal Hakları Eğitimi – 11 Kasım Cuma 16:00-18:00
Tanklardan Güçlü Kadınlar – 12 Kasım Cumartesi 14:00-15:00

KADEM, fuardaki stant alanında Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık’ın başlattığı 15 Temmuz Şehitleri Dayanışma Kampanyası için bağış toplayacak.

Fuarda, maratona katılım için kayıt yaptırma imkanı bulunuyor. Maratona katılacak kişilerin göğüs numarası, çip, tişört ve çantalarını alabilmeleri için maraton fuarını ziyaret etmeleri gerektiği bildirildi. Ücretsiz ziyaret edilebilen fuarın, yarış malzemesi dağıtılan tek yer olacağı duyuruldu.

KADEM ekibi, Pazar sabahı saat 7:30’da Altunizade Köprüsü’nün Kısıklı-köprü sapağının hizasındaki Hz. Ali Camii’nin önünde buluşup, köprüye kortej olarak giriş yapacak.

Geçen yıl da sosyal sorumluluk partneri olarak maratona katılmış olan KADEM, kadına yönelik şiddete karşı “Sen de Konuş Sen de Konuş” sloganıyla bir temaya sahipti.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top