KADEM KARADENİZ BÖLGE TOPLANTISI

Rize’de gerçekleştirdiğimiz 9 farklı ilden temsilcilerimizin katıldığı, Karadeniz Bölge Toplantısı’nda bölgesel sorunlar ve çözüm yolları masaya yatırıldı.

20- 22 Mayıs tarihleri arasında Rize’de gerçekleştirdiğimiz Karadeniz Bölge Toplantısı’na Bayburt, Çorum, Düzce, Tokat, Samsun, Karabük, Trabzon, Rize ve Zonguldak olmak üzere temsilciliğimizin bulunduğu 9 farklı ilden katılım sağlandı.

Karadeniz Bölge Toplantısı’nın ilk oturumunda KADEM Genel Merkez tarafından yürütülen çalışmalara yer verildi. İkinci oturumda kurumun Kurumsal İletişim birimi tarafından sosyal medya kullanımı hakkında temsilcileri bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Bölge toplantısının üçüncü ve dördüncü oturumunda; Bölgesel Sorunlar ve Çözüm Yolları üzerine istişarelerde bulunuldu. Son olarak beşinci oturumda ise Psikolog Arzu Gürcan GÖKSU ve Zeynep ATALAR temsilcilere yönelik Grup Çalışması gerçekleştirdi ve KADEM Yönetim Kurulu üyesi Sedide Hanım tarafından katılımcılara Gönüllülük Eğitimi verildi.

İki gün süren bölge toplantısının “Bölgesel Sorunlar ve Çözüm Yolları” başlıklı oturumunda ise bölgede kadınla ilgili göze çarpan ilk 3 sorun ve çözüme ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.