Derneğimiz bünyesinde istihdam edilmek üzere çeşitli personel alınacaktır.

Avukat:

Görevi: Derneğin resmi kurum ve kuruluşlarla yapacağı protokollerin ve sözleşmelerin düzenlenmesi ve takip edilmesi, kadın konusunda gerçekleşen ulusal ve uluslararası yasal düzenlemelere ilişkin hukuksal metinlerin geliştirilmesi, raporların hazırlanması, ve kadın yasal haklarına ilişkin çalıştay, toplantı, vb. faaliyetlerin düzenlenmesi.

Çalışma şekli: Tam zamanlı.

Özellikleri: STK tecrübesi olan, tercihen İngilizceye hakim (rapor ve makale yazabilecek seviyede), organizasyon becerileri güçlü.

İletişim Uzmanı:

Görevi: AB Projesi kapsamında geliştirilecek web sitesinin yönetilmesi ve koordine edilmesi, aynı zamanda yarı zamanlı olarak da derneğe basın- medya ve iletişim konusunda araştırma desteği verilmesi.

Çalışma şekli: Yarı zamanlı AB projesinde – yarı zamanlı dernekte

Özellikleri: Lisans mezunu, İngilizceye hakim, organizasyon becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, pratik, web sitesi editöryal güncelleme deneyimi olan.

Sosyal Bilimler Uzmanı:

Görevi: Kadın konusunda araştırma ve geliştirme faaliyetleri kapsamında makale ve raporların yazılması, çalıştay ve toplantıların organize edilmesi.

Çalışma şekli: Tam zamanlı.

Özellikleri: Kadın çalışmaları konusunda doktora yapmış olan veya doktora süreci devam eden, İngilizceye hakim (rapor ve makale yazabilecek akıcı konuşabilecek seviyede), takım çalışmasına yatkın, tercihen STK deneyimi olan.

 

Başvuru yeri ve şekli: İlgililerin güncel CV ve niyet mektubu ile info@kadem.org.tr adresine 6 Şubat 2015 günü saat 17:00’a kadar başvurmaları rica olunur.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top