Sakarya Temsilciliği Eğitim Atölyesi’ni Tamamladı

KADEM Sakarya Temsilciliği 5 Aylık Eğitim Atölyesinin son seminerini gerçekleştirdi.

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Sakarya Temsilciliği 28 Ocak 2017 tarihinde 75 kayıtlı katılımcı ile başlatmış olduğu 5 Aylık Eğitim Atölyesinin son seminerini gerçekleştirerek, katılım belgelerini verdi.

Eğitim Atölyesinde, Kişisel Gelişim Seminerleri ve Aile İçi İletişim Seminerleri başlığı altında; Etkili İletişim Becerileri – Diksiyon, Beden Dili ve İletişim – Stres Yönetimi – Kadın ve Girişimcilik – Kadın ve Liderlik – Aile İçi Etkili İletişim – Anne- Baba Çocuk İletişimi – Neden Anlaşamıyoruz, Nasıl Anlaşabiliriz ? – Çocuk ve Mahremiyet Eğitimi (Çocukları Koruma Yolları) – Çocukta Doğru Eğitim ve Madde Bağımlılığı gibi programlar yer aldı.

Kadem Sakarya Temsilciliği 5 ay süren Eğitim Atölyesi seminerlerinin son dersini Kadının Tüketim Ağında Metalaştırılması ve Medya – Sosyal Medyanın Etkili Kullanımı konusunda verdi. Seminer sonrası KADEM Sakarya Temsilcisi Fatma Zehra Toçoğlu, Eğitim Atölyesi boyunca özverili bir şekilde dersleri veren konuşmacılara teşekkürlerini iletti. Katılımcılara da 5 ay süresince göstermiş oldukları ilgiden dolayı Katılım Belgesi verildi.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top