Söyleşi-Yorum’a Kızılay Başkanı Kerem Kınık Konuk Oluyor

KADEM “Söyleşi- Yorum”da bu hafta, Kızılay’ın sürdürdüğü çalışmalar, kan bağışı ve Covid 19 sürecinde daha da önem kazanan İmmün Plazma bağışı konuşuluyor. KADEM Manisa Temsilcisi Dr. Ümit Atman’ın konuğu Kızılay Başkanı ve IFRC Başkan Yardımcısı Kerem Kınık. 04 Kasım 2020 Saat: 21:00’de KADEM Twitter hesabı üzerinden yapılacak canlı yayında, Kızılay’ın kan bağışı ve İmmün Plazma tedavisi için gerekli plazma bağışı kampanyası tüm detaylarıyla konuşulacak.

Dayanışma ve yardımlaşma kültürümüzün en anlamlı kurumlarından biri olan Kızılay, sınırları aşan çalışmalarla ülkemizin gurur kaynağı olmayı sürdürüyor. İhtiyaç sahipleri ve yardıma muhtaç olan herkes için Türkiye’de ve dünyada büyük bir özveriyle çalışan Kızılay’ın çalışmalarını Kızılay Başkanı Kerem Kınık canlı yayında anlatıyor. Özellikle son yaşanan depremle birlikte sürdürdükleri faaliyetler başta olmak üzere, kan ve plazma bağışı kampanyaları da tüm detaylarıyla, Söyleşi- Yorum’da yer alacak.

KADEM Manisa Temsilcisi Dr. Ümit Atman’ın moderatörlüğünde KADEM Twitter hesabından yayınlanacak Söyleşi – Yorum 04 Kasım 2020 saat: 21:00’de

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top