STK Temsilcileri KADEM’in Ev Sahipliğinde
Bir Araya Geldi

21 Eylül 2018, İstanbul

KADEM Genel Merkezi’nde Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ile STK Temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi.

Sosyal sorunlarla ilgili çözüm önerilerinin tartışılarak ortak iş birliklerinin istişare edildiği toplantıya; Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Selim Argun, KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Yönetim Kurulu Üyeleri, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Yusuf Tülün, İlim Yayma Vakfı Başkan Vekili Bilal Erdoğan, TÜRGEV Başkanı Dr. Fatmanur Altun, Ensar Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı İsmail Cenk, ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Başkanı Halit Bekiroğlu, İnsan ve Medeniyet Hareketi Başkanı Mehmet Güney katıldı.

Toplantıda sivil toplum örgütlerinin, sosyal sorunların çözümüyle ilgili olarak yapılması gereken çalışmalar konuşuldu. Aile birliğinin maruz kaldığı tehditlerle ilgili olarak yapılabileceklerin ve alınabilecek tedbirlerin de tartışıldığı toplantıda STK Temsilcileri, bu konu ile ilgili devam eden çalışmaları ve planladıkları projeler hakkında istişarede bulundu.

KADEM’in ulusal ve uluslararası çalışmaları hakkında STK Temsilcilerini bilgilendiren KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Gümrükçüoğlu, aile ve sosyal çalışmalarla ilgili toplumsal farkındalık oluşturan projeler ve eğitimler düzenlediklerini ifade etti.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top