Vodafone 37. İstanbul Maratonu Basın Toplantısı Gerçekleştirildi

Sosyal sorumluluk partneri olduğumuz bu yıl 37. si gerçekleştirilecek Vodafone İstanbul Maratonu’nun basın toplantısı gerçekleştirildi.

Sepetçiler Kasrı’nda düzenlenen toplantıya İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ, Spor AŞ Genel Müdürü İsmail Özbayraktar, Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk  ve KADEM Kurucu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz  katıldı.

Toplantıda konuşan KADEM Kurucu Başkanı Sare Aydın, Vodafone İstanbul Maratonu’nun bu yıl “Kadına şiddete dur de” temasıyla koşulacağını bildirdi. Kadına yönelik şiddete karşı KADEM’in geçmiş çalışmalarını anlatan Sare Aydın; Maratonun Sosyal Sorumluluk Partneri olarak bu sene  yürütülecek olan ” Kadına Yönelik Şiddete Karşı Sende Konuş Sen de Koş ” kampanyasını tanıttı.

Spor AŞ Genel Müdürü İsmail Özbayraktar,  Yeşil Maraton uygulamasının devam edeceğini vurgulayarak “Katılımcılarımıza sembolik bir bağış karşılığında ağaç sahibi olma imkanı sağlayacağız. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın talimatıyla, bu sene ‘Kadına şiddete dur de’ temasıyla koşacağız. Yapacağımız reklamlar turuncu renk ağırlıklı olacak ve farkındalık oluşturmaya çalışacağız” şeklinde görüş belirtti.

Yazıyı Paylaşın!

Son Haberler

Bültenimize Abone Olun!

Bizi Takip Edin

Go to Top