KADIN VE DEMOKRASİ DERNEĞİ

KADIN VE DEMOKRASİ DERNEĞİ
Küçük Çamlıca Mh. Kısıklı Cd. No: 112/A
Üsküdar/İstanbul/TÜRKİYE
Tel: +90 (216) 325 03 07
Faks: +90 (216) 325 03 09

TEMSİLCİLİKLER 2018-05-23T18:48:01+00:00

Derneğimizin faaliyetlerinin Türkiye’nin her yerinde ulaşılabilir olması için illerde temsilcilikler açıyoruz. Şimdiye kadar 30 ilde temsilcilik açtık. Bu sayıyı daha da arttırmak için faaliyetlerimiz sürüyor.

İL TEMSİLCİ ADI SOYADI E-POSTA ADRESİ
Ağrı Emine Teyfur agri@kadem.org.tr
Ankara Zehra Zümrüt Selçuk ankara@kadem.org.tr
Antalya Zeynep Taş antalya@kadem.org.tr
Batman Adile Gürbüz batman@kadem.org.tr
Balıkesir Zeliha Kahraman balikesir@kadem.org.tr
Balıkesir Zeliha Kahraman balikesir@kadem.org.tr
Bingöl Gülsüm Değişman bingol@kadem.org.tr
Denizli Hilal Can denizli@kadem.org.tr
Elazığ Esra Soylu elazig@kadem.org.tr
Erzurum Fatime Alkan erzurum@kadem.org.tr
Eskişehir Hatice Kaya eskisehir@kadem.org.tr
Gaziantep Sabiha Doğan gaziantep@kadem.org.tr
Hatay Selma Tunç hatay@kadem.org.tr
Iğdır Hayrunnisa Bakkıran igdir@kadem.org.tr
İstanbul Kübra Saruhan istanbul@kadem.org.tr
İzmir Gamze Suznak Kızılırmak izmir@kadem.org.tr
Kahramanmaraş Mutlu Aslantürk kahramanmaras@kadem.org.tr
Karabük Hatice İpek karabuk@kadem.org.tr
Karaman Hatice Zinnur Karaman karaman@kadem.org.tr
Kayseri Sevda Baran kayseri@kadem.org.tr
Karaman Hatice Zinnur Karaman karaman@kadem.org.tr
Kırşehir Seher Ünal kirsehir@kadem.org.tr
Konya Kübra Solak konya@kadem.org.tr
Malatya Hatice Birgül Cumurcu malatya@kadem.org.tr
Manisa Ümit Atman manisa@kadem.org.tr
Mardin Özgül Saidoğlu mardin@kadem.org.tr
Mardin Özgül Saidoğlu mardin@kadem.org.tr
Nevşehir İlkay Akün nevsehir@kadem.org.tr
Nevşehir İlkay Akün nevsehir@kadem.org.tr
Niğde Gülçin Güç Yaşar nigde@kadem.org.tr
Samsun Meral Kıvırcı samsun@kadem.org.tr
Sivas Semra Temurtaş sivas@kadem.org.tr
Şanlıurfa Vildan Polat sanliurfa@kadem.org.tr
Tekirdağ Zeynep Şahin Şentop tekirdag@kadem.org.tr
Tekirdağ Zeynep Şahin Şentop tekirdag@kadem.org.tr
Tokat Müjgan Arslan tokat@kadem.org.tr
Van Esma Özdemir van@kadem.org.tr
Zonguldak Züleyha Yıldırım zonguldak@kadem.org.tr