KADIN VE DEMOKRASİ DERNEĞİ

KADIN VE DEMOKRASİ DERNEĞİ
Küçük Çamlıca Mh. Kısıklı Cd. No: 112/A
Üsküdar/İstanbul/TÜRKİYE
Tel: +90 (216) 325 03 07
Faks: +90 (216) 325 03 09

TEMSİLCİLİKLER 2017-05-22T11:22:43+00:00

Derneğimizin faaliyetlerinin Türkiye’nin her yerinde ulaşılabilir olması için illerde temsilcilikler açıyoruz. Şimdiye kadar 20 ilde temsilcilik açtık. Bu sayıyı daha da arttırmak için faaliyetlerimiz sürüyor.

İL TEMSİLCİ ADI SOYADI E-POSTA ADRESİ
Ankara Zehra Zümrüt Selçuk ankara@kadem.org.tr
Antalya Zeynep Taş antalya@kadem.org.tr
Batman Adile Gürbüz batman@kadem.org.tr
Balıkesir Zeliha Kahraman balikesir@kadem.org.tr
Bursa Hatice Şahin bursa@kadem.org.tr
Denizli Hilal Can denizli@kadem.org.tr
Elazığ Esra Soylu elazig@kadem.org.tr
Erzurum Fatime Alkan erzurum@kadem.org.tr
Gaziantep Esra Ercan gaziantep@kadem.org.tr
İzmir Gamze Suznak Kızılırmak izmir@kadem.org.tr
Kahramanmaraş Mutlu Aslantürk kahramanmaras@kadem.org.tr
Karabük Hatice İpek karabuk@kadem.org.tr
Konya Kübra Solak konya@kadem.org.tr
Malatya Hatice Birgül Cumurcu malatya@kadem.org.tr
Sakarya Fatma Zehra Toçoğlu sakarya@kadem.org.tr
Samsun Meral Kıvırcı samsun@kadem.org.tr
Şanlıurfa Vildan Polat sanliurfa@kadem.org.tr
Tekirdağ Zeynep Şahin Şentop tekirdag@kadem.org.tr
Trabzon Sevdegül Mungan trabzon@kadem.org.tr
Van Esma Özdemir van@kadem.org.tr